‘s-Gravendeel – Brugklassers van verschillende VO scholen uit Dordrecht en de Hoeksche Waard hebben hun ‘opvolgers’ op De Bouwsteen uit ‘s-Gravendeel van heel veel nuttige informatie voorzien.
Deze periode staat in het teken van open huizen, informatie bijeenkomsten, proeflessen, etc. van uit het Voortgezet Onderwijs om zoveel mogelijk 8ste groepers te interesseren voor hun school. De a.s. brugklassers op hun beurt moeten zich voor 1 april hebben ingeschreven bij een VO school, dus je kunt zeggen dat het ‘getouwtrek’ is begonnen.
De meest interessante informatie komt toch uit eerste hand en dan bij voorkeur van leeftijdsgenoten. Zie daar de formule voor deze middag.

Foto’s: W.Vergeer
Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.


