Heinenoord – Zaterdag 17 juni was de jaarlijkse rommelmarkt in Heinenoord rondom de Hervormde Kerk. De opbrengst van deze markt is ten behoeve van instandhouding van o.a. het eeuwenoude kerkgebouw en orgel.
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”122″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”imagedate” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]Foto’s Jolanda Vastenhout
Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.
Deze banners maaken deel uit van de verkiezingscampagne van Hoeksch Nieuws.
Alle deelnemende partijen krijgen gelijke zichtbaarheid.


























