Winkels / oliebollenkramen kunnen aanvraag indienen voor kraam met oliebollen voor winkel op Oudejaarsdag in de Hoeksche Waard

Redactie Hoeksch Nieuws
1 Min Read

Ondernemers die Oliebollen willen verkopen op Oudejaarsdag kunnen bij de gemeente Hoeksche Waard tot maandag 18 december een aanvraag indienen voor standplaats Tijdens de raadsvergadering op dinsdag 12 december stelde Groenlinks en Voorwaards  vragen of er toch nog mogelijkheid was dat ondernemers oliebollen. konden verkopen.

Wethouder Paul Boogaard kwam met een verassend antwoord in de winkeltijden wet artikel 5c is opgenomen dat ondernemers uit de Hoeksche Waard een aanvraag kunnen indienen voor een kraam voor de winkel waaruit ze oliebollen kunnen verkopen. Wethouder Boogaard beloofde als ondernemers uiterlijk maandag 18 december een aanvraag indienen bij de gemeente kan de gemeente dit diezelfde week nog toetsen  en is er een grote mogelijkheid dat er oliebollen vanuit een kraam verkocht mogen worden.

De fracties van Groenlinks en Voorwaards waren tevreden met deze toezegging van de wethouder. “Laten we hopen dat het de laatste keer is dat we zoveel heisa moeten maken om een winkel op zondag open te krijgen”


Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.




Deel dit artikel
De redactie van Hoeksch Nieuws verzorgt dagelijks het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard.
error: Deze inhoud is beveiligd tegen kopiëren