Grootse zomer fair op De Bouwsteen

Redactie Hoeksch Nieuws
2 Min Read
‘s-Gravendeel – Onder het genot van een heerlijk zonnetje werd er rond De Bouwsteen in ‘s-Gravendeel genoten van een groots opgezette fancy fair. De ouderraad van de school was verantwoordelijk voor deze fair, waarmee geld werd ingezameld voor nieuwe schoolplein belijning en buitenspeelkisten.

Het plein rond de school was in verschillende zones ingedeeld; zo was er een groot horecaplein waar heerlijkheden als hamburgers, broodjes worst en seuters de inwendige mens versterkten. De verschillende groepen hadden allerlei creatieve dingen gemaakt die grif van de hand gingen. De leerlingen van groep 8 hadden een eigen taartenbakwedstrijd die werd beoordeeld door bakker Desirée Aardoom en daarna werden alle stukken verkocht. Sportverenigingen uit de buurt presenteerden zich, lokale ondernemers hadden een kraam gehuurd en probeerden daar hun waar aan de man te brengen, voor de kinderen waren er veel spelletjes met leuke prijsjes, de suikerspinkraam ontbrak niet en natuurlijk was er het rad van fortuin. Dat werd deze speciale aflevering gedraaid door niemand minder dan wethouder Paul Boogaard. Hij prees de saamhorigheid van de school om zoiets groots met elkaar te organiseren en hij prees de lokale middenstand voor hun medewerking.
Al met al een heerlijk zomerfeest waarvan we hopen dat het een mooie opbrengst oplevert.
Foto’s Meester Vergeer

Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.




Deel dit artikel
De redactie van Hoeksch Nieuws verzorgt dagelijks het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard.
error: Deze inhoud is beveiligd tegen kopiëren