Twee verdachten aangehouden na babbeltruc in Nieuw-Beijerland dankzij oplettende getuige

Redactie Hoeksch Nieuws
1 Min Read
Foto Politie

Dankzij een alerte getuige heeft de politie donderdagavond twee verdachten kunnen aanhouden na een babbeltruc in Nieuw-Beijerland. De mannen deden zich voor als “agent” en wisten op die manier hun buit te bemachtigen.

De politie kwam snel in actie na de melding en kon de verdachten korte tijd later aanhouden. De recherche doet verder onderzoek naar de zaak. Beide mannen zitten vast voor verhoor.

De politie roept getuigen op zich te melden:

Heeft u iets gezien of heeft u informatie over deze babbeltruc en nog niet met de politie gesproken? Neem dan contact op via 0900-8844 of meld via het formulier op www.politie.nl.

Blijf alert en laat nooit zomaar iemand binnen die zich zonder legitimatie als hulpverlener of agent voordoet.


Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.





Deel dit artikel
De redactie van Hoeksch Nieuws verzorgt dagelijks het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard.

Je kan de inhoud van deze pagina niet kopiëren