Boekenmarkt in Maasdam met sint- en kerstboeken

Redactie Hoeksch Nieuws
1 min lezen

MAASDAM – Boekenmarkt ‘Stap in de wereld van boeken’ opent zaterdag 7 november van 09.00 tot 12.00 uur de deuren van het Ontmoetingscentrum in Maasdam. Deze maand liggen ook de sint- en kerstboeken klaar.

Bezoekers kunnen tussen de boeken snuffelen en koffie, thee of fris met iets lekkers kopen. De organisatie ontvangt daarnaast graag recente romans en thrillers als donatie. De opbrengst van de boekenverkoop komt ten goede aan de kerk van Maasdam.

Het Ontmoetingscentrum ligt aan Raadhuisstraat 35, naast de kerk. Parkeren kan op het Kerkplein. Meer informatie staat op de website van de kerk⁠ en Facebook⁠.


Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.





Deel dit artikel
De redactie van Hoeksch Nieuws verzorgt dagelijks het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard, Goeree-Overflakkee en Drechtsteden.
fout: Content van Hoeksch Nieuws mag niet zonder toestemming worden overgenomen