Woensdag 27 mei organiseren onze vrijwilligers weer een gezellige filmavond in Boezem & Co. Op een groot (TV)scherm kijken we naar De Marathon. De film is een hartverwarmende komedie over vier vrienden die hun garage dreigen te verliezen. Wanneer de schulden zich opstapelen, besluiten ze de Rotterdamse Marathon te lopen om sponsorgeld in te zamelen. Inloop v.a. 19.30 uur en om 20.00 uur starten we met de film.
Aanmelden kan bij [email protected]. De kosten zijn € 3,50 incl. entree, koffie en een bakje popcorn. Overige drankjes zijn verkrijgbaar tegen betaling bij onze bar (geen alcohol).
Boezem & Co, Boezemsingel 7, Oud-Beijerland.
Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.





























