Banner 2

By using this site, you agree to the Privacy Policy and Terms of Use.
Accepteren
Hoeksch Nieuws – Altijd als eerste op de hoogte in de Hoeksche WaardHoeksch Nieuws – Altijd als eerste op de hoogte in de Hoeksche WaardHoeksch Nieuws – Altijd als eerste op de hoogte in de Hoeksche Waard
  • Home
  • Redactie
    • Contact
    • Nieuwsbrief
    • Adverteren
    • Over ons
    • Privacybeleid Hoeksch Nieuws
  • Winkelstraat
Search
© 2022 Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.
Lezen: Geslaagde 2e Stroowaert Canicross in de Hoeksche Waard
Delen
Inloggen
Melding Toon meer
Lettergrootte aanpassenAa
Hoeksch Nieuws – Altijd als eerste op de hoogte in de Hoeksche WaardHoeksch Nieuws – Altijd als eerste op de hoogte in de Hoeksche Waard
Lettergrootte aanpassenAa
Search
  • Home
  • Redactie
    • Contact
    • Nieuwsbrief
    • Adverteren
    • Over ons
    • Privacybeleid Hoeksch Nieuws
  • Winkelstraat
Heeft u al een account? Inloggen
Volg ONS
© 2022 Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.
Hoeksch Nieuws – Altijd als eerste op de hoogte in de Hoeksche Waard > Hoeksche Waard > Geslaagde 2e Stroowaert Canicross in de Hoeksche Waard
Hoeksche Waard

Geslaagde 2e Stroowaert Canicross in de Hoeksche Waard

Redactie Hoeksch Nieuws
Laatst bijgewerkt: 23 mei 2023 16:08
Redactie Hoeksch Nieuws
Delen
1 min lezen
Foto: Anita de Man
Foto: Anita de Man
Delen

In een gemoedelijke sfeer en met schitterend loopweer is afgelopen zondag de 2e Stroowaert Canicross en Cross bij AV Spirit in Oud-Beijerland van start gegaan.

Op een superleuk maar zwaar parcours hebben zowel de deelnemers aan de Cross en de deelnemers aan de Canicross (hardlopen met hond) 2½ of 5 km afgelegd. Bij het ophalen van het startnummer werden de honden door de artsen van AniCura Dierenziekenhuis Stroowaert gekeurd.

De deelnemers hebben zich over het onverharde parcours met hoog gras, gemaaid gras, ingebouwde heuvels en bospaadjes, kostelijk vermaakt. Zeker de honden waren enthousiast en soms niet te houden!

Na afloop was er voor iedereen een medaille en een ‘goodiebag’ voor de hond.

Uitslagen en foto’s zijn te bekijken op de website, www.stroowaertcanicross.nl

Met dank aan onze vrijwilligers, Canicross Rotterdam, B-Running, Fastdog en hoofdsponsor AniCura Dierenziekenhuis Stroowaert voor hun inzet.


Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.



Deze banners maaken deel uit van de verkiezingscampagne van Hoeksch Nieuws. Alle deelnemende partijen krijgen gelijke zichtbaarheid.





Deel dit artikel
Facebook Whatsapp Whatsapp LinkedIn Threads E-mail Link kopiëren Afdrukken
Redactie Hoeksch Nieuws
DoorRedactie Hoeksch Nieuws
Volgen
De redactie van Hoeksch Nieuws verzorgt dagelijks het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard.
Vorig artikel Project Born2B gaat van start
Volgend artikel Mini Roparun op Het Driespan groot succes!
Download on the App Store

Rubriek | EnergieGewoon: slim omgaan met energie

Energie wordt steeds duurder en ingewikkelder. In deze rubriek delen we praktische tips en heldere uitleg, zonder verkooppraat. 🔎 Meer tips en uitleg op EnergieGewoon.nl

Let op: EnergieGewoon.nl is geen energiemaatschappij en sluit geen energiecontracten af.

Advertentie

Beyer Elektrotechnisch Installatiebedrijf
Bistrot Le Gris
VILLEVOIJE-LOGO
Inrichterij van Toen - Winkel & Timmerbedrijf - Interieur maatwerk van nu!

Nieuwsbrief

Onderdeel van:

Hoeksch Nieuws – Altijd als eerste op de hoogte in de Hoeksche WaardHoeksch Nieuws – Altijd als eerste op de hoogte in de Hoeksche Waard
Volg ONS
© 2022 Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Wachtwoord vergeten?