Korbatjo verslaat Blauw Wit

Redactie Hoeksch Nieuws
2 min lezen

Op zaterdag 19 september ging Korbatjo op bezoek bij Blauw Wit in Kloetinge. Zowel Korbatjo 1 als Korbatjo 2 wisten vorige week niet te winnen, waar de wedstrijden in de eerste ronde wel door beide teams werden gewonnen. Eerder op de dag gaf Korbatjo 2 het goede voorbeeld door met 12-21 te winnen in ’s-Gravendeel tegen ADO 3. Korbatjo 1 begon met Carlo van Veen in de basis op de plek van Mischa Coppens. Om 16:15 floot de arbiter de wedstrijd tot leven.

Blauw Wit nam de bal uit, maar keek al snel tegen een achterstand aan door 2 treffers voor de bezoekers via Luuk de Ruiter. Via goals van Alex de Reus, Abe Lorenz, Anne van Nes en Luuk de Ruiter liep Korbatjo uit naar een 5-8 ruststand.

Met een minimale marge wist Korbatjo dat het belangrijk was om scherp aan de tweede helft te beginnen. Dit is ook wat de Van Der Ham formatie deed: via goals van Abe Lorenz, Alex de Reus, Aranka van Veen en Iris Nienhuis liepen de gasten uit naar een 7-15 voorsprong. Mischa Coppens wist met zijn eerste schot nog te scoren, waarna ook Marenthe Schaap haar naam op het scoreformulier liet noteren. De wedstrijd werd afgefloten bij een stand van 10-18.

Volgende week spelen Korbatjo 1 en 2 tegen dezelfde tegenstanders. Op de dag dat Korbatjo het 50 jarige jubileum viert start Korbatjo 2 om 15:30, waarna de hoofdmacht om 17:00 zal aantreden. Ondanks de ruime overwinningen kunnen beide teams jullie support goed gebruiken. Hopelijk tot volgende week!


Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.





Deel dit artikel
De redactie van Hoeksch Nieuws verzorgt dagelijks het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard, Goeree-Overflakkee en Drechtsteden.
fout: Content van Hoeksch Nieuws mag niet zonder toestemming worden overgenomen