Lezing over vanilleteelt in Madagaskar bij Vrouwen van Nu in Oud-Beijerland

Redactie Hoeksch Nieuws
1 min lezen
Kerk Marantha Oud-Beijerland

OUD-BEIJERLAND – Vrouwen van Nu Hoeksche Waard West organiseert op donderdagmiddag 15 oktober een bijzondere lezing over de teelt van vanille in Madagaskar. De bijeenkomst vindt plaats in het kerkelijk gebouw Maranatha aan de Kerkstraat 57 in Oud-Beijerland.

Mevrouw De Geus vertelt over haar vanillekwekerij in Madagaskar en legt uit wat er allemaal komt kijken bij het verbouwen en oogsten van vanille en andere kruiden. Bezoekers kunnen verschillende producten proeven en kopen.

De opbrengst van de verkoop wordt gebruikt voor de financiering van een schooltje in Madagaskar, dat dankzij de inzet van mevrouw De Geus is gerealiseerd.

De lezing begint om 14.00 uur, met inloop vanaf 13.30 uur. De entree bedraagt € 7,00 voor leden en € 10,00 voor gasten, inclusief koffie en thee.

Aanmelden is niet nodig. Iedereen is welkom.


Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.





Deel dit artikel
De redactie van Hoeksch Nieuws verzorgt dagelijks het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard, Goeree-Overflakkee en Drechtsteden.
fout: Content van Hoeksch Nieuws mag niet zonder toestemming worden overgenomen