GOUDSWAARD – Het nieuwe kunstgrasveld van Fortuna Be Quick is zaterdag 17 oktober feestelijk geopend. Wethouder en veteranen voetballer Paul Boogaard en oud-topscheidsrechter Dick Jol verrichtten de opening, in aanwezigheid van veel leden, supporters en vrijwilligers.

Officiele opening van het nieuwe kunstgrasveld bij Fortuna Be Quick. – Foto Arie Kievit
Na het officiële moment speelde een gelegenheidsteam van Fortuna Be Quick tegen FC De Rebellen, een ploeg met voormalige profvoetballers.
Alle voetbalverenigingen voorzien
Met de opening in Goudswaard beschikken nu alle voetbalverenigingen in de Hoeksche Waard over een kunstgrasveld. Daarmee hebben zij meer mogelijkheden om gedurende het jaar trainingen en wedstrijden te laten doorgaan.
Volgens wethouder Boogaard zijn de sportvelden ook belangrijk voor het dorpsleven. Voetbalverenigingen bieden een plek waar verschillende generaties elkaar ontmoeten en waar sport mensen samenbrengt.
Kurk en olijfpitten
Voor de invulling van het nieuwe kunstgrasveld is gekozen voor een natuurlijke combinatie van kurk en olijfpitten. Deze materialen worden gebruikt als alternatief voor de gebruikelijke rubberkorrels.
Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.





























