Peuterparade Strijen in het teken van vervoer

Redactie Hoeksch Nieuws
2 min lezen
Foto BHW

Strijen – Stap in en reis mee! Tijdens de gezellige Peuterparade duiken we samen in de wereld van vervoer. Voorleesplezier, taalontwikkeling en creativiteit komen op speelse wijze samen in een uurtje vol verhalen, muziek en knutselplezier. Laat je peuter genieten en doe gezellig mee op donderdag 18 juni in Bibliotheek Strijen.

We lezen voor uit onder andere Vos gaat een stukje rijden. In dit verhaal gaat Vos op pad met zijn loopauto. Hij rijdt door velden, over steentjes en door een bos, en beleeft volop plezier met het gespetter en gewobbel. Ondertussen blijken er ongemerkt heel wat dieren achterop zijn staart mee te rijden: eerst Muis, dan Mol en Vogel, en uiteindelijk vormt zich een hele stoet! Hoe zou dit leuke avontuur aflopen…?

Na het voorlezen is het tijd voor muziek en gezellige liedjes. Daarna gaan de peuters zelf creatief aan de slag en knutselen, kleuren en plakken ze zelf een auto. Een perfecte manier om samen met je peuter verhalen te ontdekken, te zingen en creatief bezig te zijn!

Doe mee op donderdag 18 juni, van 10.30 tot 11.30 uur in Bibliotheek Strijen (Stockholmplein 6). Het is leuk voor kinderen van 1 tot 4 jaar samen met hun (groot)ouders. Deelname aan de BoekStart Peuterparade is gratis, maar meld je snel aan, want vol is vol! Aanmelden kan via de website van de bibliotheek:  www.debhw.nl/agenda. Er hoeft alleen een kaartje voor het (klein)kind te worden gereserveerd.


Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.





Deel dit artikel
De redactie van Hoeksch Nieuws verzorgt dagelijks het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard.