De Hoeksche Waard staat weer volop in bloei. Op verschillende plekken in de regio zorgen uitgestrekte tulpenvelden voor een indrukwekkend en kleurrijk landschap. De combinatie van oranje, gele en rode tinten levert een typisch Hollands lenteplaatje op dat veel bekijks trekt.
Langs de dijken en akkers zijn de velden momenteel op hun mooist. Fietsers, wandelaars en fotografen trekken er massaal op uit om de bloeiende tulpen vast te leggen. Vooral bij zonnig weer komen de kleuren extra tot hun recht.
De tulpen zorgen niet alleen voor prachtige beelden, maar geven ook een echte voorjaarsboost aan de regio.
🎶
Tulpen uit de Hoeksche Waard,
wie kent ze niet, wie kent ze niet…
🎶
📸 Foto’s:Korrinne Sprenkels
Oproep
Heb jij ook mooie foto’s van de natuur of de tulpenvelden in de Hoeksche Waard? Stuur ze naar de redactie via [email protected] of per WhatsApp +31 85 065 6840 en wie weet zie je jouw foto binnenkort terug op Hoeksch Nieuws!
Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.
Deze banners maaken deel uit van de verkiezingscampagne van Hoeksch Nieuws. Alle deelnemende partijen krijgen gelijke zichtbaarheid.


































