’s-Gravendeel – De voorbereidingen voor de 45e editie van de Feestweek ’s-Gravendeel zijn in volle gang. Van maandag 24 tot en met zaterdag 29 augustus 2026 staat het dorp in het teken van muziek, sport, spel, ontmoeting en entertainment voor jong en oud.
De organisatie heeft inmiddels het volledige programma gepubliceerd. Bezoekers kunnen rekenen op vertrouwde onderdelen zoals de jaarmarkt, bingo’s, schoproeien, de Seuterloop, de Nacht van ’s-Gravendeel en diverse live-optredens op het evenemententerrein.
Activiteiten voor jong en oud
De feestweek begint op maandag met kinderactiviteiten in zwembad De Wellen, gevolgd door een kinderbingo en een avondbingo. Dinsdag staan onder meer de viswedstrijd aan de Kreek, de Korenslag en het populaire schoproeien op het programma.
Woensdag is traditioneel één van de drukste dagen van de week. De dag start met een dorpsontbijt in de Grote Kerk, gevolgd door de jaarmarkt, de Seutergames, kinderactiviteiten en de verkiezing van de Sterkste Man en Sterkste Vrouw van ’s-Gravendeel. Op het jaarmarktterras zorgt Brassociety voor live muziek.
Gratis muziekavonden
Op woensdagavond vindt de Hollandse Avond plaats met optredens van onder anderen Jaimie Young, Delano Krijnen, Jordy Carrero, Randy Blommaert en DJ Vince Smix. De toegang is gratis.
Ook donderdagavond is het evenemententerrein vrij toegankelijk. Dan staan optredens van Coverband Gewoon Doe Maar, Starstruck Live en DJ Tavento op het programma.
Party Night met bekende artiesten
Voor vrijdagavond is wel een toegangsbewijs nodig. Tijdens de Party Night treden onder meer Wesly Bronkhorst, Vieze Jack, Johnny Purple, Het Feestteam, Lawine Boys en Feest DJ Prestah op. De organisatie meldt dat het aantal tickets voor bezoekers onder de 18 jaar beperkt beschikbaar is. Tickets beschikbaar via https://www.feestweek.info
Familiedag als afsluiting
De feestweek wordt op zaterdag afgesloten met een uitgebreide familiedag. Op het evenemententerrein zijn kinderactiviteiten, een kinderdisco, Pien’s Pannenkoeken, speurhonden, de brandweer en diverse muzikale optredens te vinden. Bezoekers kunnen genieten van een optreden van de Bløf-tribute Ode aan de Haven, gevolgd door Onder NAP en Lamme Frans. DJ Sanfield verzorgt de muzikale omlijsting.
Daarnaast vindt zaterdagavond het traditionele Klassiek in de Hervormde Kerk plaats.
De organisatie wijst erop dat het programma nog kan wijzigen.
Meer informatie en het volledige programma zijn te vinden op de website van de feestweek: Feestweek ’s-Gravendeel.
Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.





























