De terugkeer in de “zaal 2e klasse” is de korfballers van het ’s-Gravendeelse ADO slecht bevallen.
Na de zaalpromotie van vorig jaar en het recente kampioenschap op het veld in de 2e klasse, notabene behaald tegen de tegenstander, die het afgelopen zaterdag opnieuw trof, OZC uit Rotterdam, waren de ’s-Gravendelers hoopvol gestemd.
Het liep echter anders.
ADO, waar Maaike Stolk startte op de plaats van Myrthe Baars, opende matig en pas bij een 0-4 stand kwam het zelf op het scorebord. Vervolgens kwam de Jumbo formatie op stoom en boog een 1-5 achterstand om in 9-6. Dit resulteerde uiteindelijk in een 10-8 voorsprong bij de rust.
Na rust behield ADO vooralsnog de controle, maar bij een 13-11 voorsprong was het OZC dat het overnam. Coach Mandy Wigant hoopte met wissels het scoren weer aan de praat te krijgen, en mede door een goal van invaller Vince de Vos haakte ADO aan tot 16-16. Waar OZC het scorende ritme vasthield haakte ADO definitief af en moest met lede ogen toezien dat OZC een 18-20 zege mee naar Rotterdam nam.
Werk aan de winkel dus voor ADO dat zaterdag in Barendrecht weer een Rotterdamse ploeg en medepromovendus treft, Zuid.
Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.






























