Hoeveel liedjes kent u die met varen te maken hebben? Dat kunt u ontdekken tijdens de feestelijke afsluiting van de tentoonstelling ‘Tussen oever en overkant, varen, vissen en veerdiensten’ in Museum Hoeksche Waard.
Het museum heeft shantykoor De Hoeksche Waard uitgenodigd om zijn varensliederen te komen zingen op 12 april in boerderij Oost-Leeuwenstein. Een eerste optreden is ’s middags om 14.30 uur. Na een pauze zingt het koor om 15.30 uur nog een aantal liederen.
Het museum is open tussen 13.00 en 17.00 uur. De toegang is deze middag gratis en er is voor de laatste keer de gelegenheid om de tentoonstelling te bekijken.
Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.
Deze banners maaken deel uit van de verkiezingscampagne van Hoeksch Nieuws. Alle deelnemende partijen krijgen gelijke zichtbaarheid.






























