Uitslag poll: Inwoners Hoeksche Waard vinden 1 opvanglocatie voor vluchtelingen in de Hoeksche Waard voldoende.

Redactie Hoeksch Nieuws
1 Min Read

AZC1_B20D903B0C81D13DC1257B3B004A6C35_10Hoeksche Waard – De gemeente Binnenmaas neemt het voortouw in de Hoeksche Waard door op de locatie waar het voormalige asielzoekerscentrum in ‘s-Gravendeel een nieuwe tijdelijke opvang voor de vluchtelingen te creëren. Dit asielzoekerscentrum opent eind november dit jaar zijn deuren er zullen zo 375 vluchtelingen worden opgevangen.

Andere gemeente’s in de Hoeksche Waard doen niet aan opvang voor de vluchtelingen, Daarom hielden wij de afgelopen week de volgende poll:

[poll id=”24″]


Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.




Deel dit artikel
De redactie van Hoeksch Nieuws verzorgt dagelijks het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard.
error: Deze inhoud is beveiligd tegen kopiëren