Puurmarkt in Oud-Beijerland met natuurlijke en gezonde producten!

Redactie Hoeksch Nieuws
1 Min Read

OUD-BEIJERLAND – Het is weer lente! Dat betekent heel veel lekkere streekproducten op de Puurmarkt in Oud-Beijerland dit weekend. Vanaf zaterdag 8 april 10.00u tot 17.00 uur op het Molenplein.

De eerlijke en groene markt in Oud-Beijerland met natuurlijke en gezonde producten!5 keer zal de markt met natuurlijke en gezonde producten gaan plaatsvinden in Oud-Beijerland in 2017.

Het is een knusse, authentieke en eerlijke mark. Uiteraard wordt de markt toepasselijk aangekleed, is er muziek en zullen er voor kinderen activiteiten worden georganiseerd. Kom dus gezellig winkelen in het centrum van Oud-Beijerland en verwen jezelf op de markt met allerlei duurzame, natuurlijke en gezonde producten.


Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.




Deel dit artikel
De redactie van Hoeksch Nieuws verzorgt dagelijks het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard.
error: Deze inhoud is beveiligd tegen kopiëren