Vacature: Werken bij TinyParks Tiengemeten als Allround Horeca medewerker

Redactie Hoeksch Nieuws
2 Min Read
Hou jij van de natuur? Vind je kamperen fantatisch? Zie jij jezelf op een eiland werken? Onze gasten het elke dag weer naar ‘t zin te maken? Dan is deze vacature echt iets voor jou.

Op een steenworp afstand van de Randstad ligt het eiland Tiengemeten. Een eiland midden in het Haringvliet, voormalige zeearm van de Noordzee. Een pontje brengt je in tien minuten naar de overkant, vol ongerepte wildernis. De bestemming TinyParks Cast Away, een sfeervolle Herberg & glamping in één, waar je direct alle hedendaagse hectiek achter je laat. Het eiland bestaat uit prachtige natuur, vol met bijzondere vogels, reeën, Schotse hooglanders en natuurlijk omringd door water.
Voor het uitbreiden van ons team zoeken we meerdere leuke collega’s die met ons onze gasten het naar het zin willen maken. Als TinyParks collega help je mee op alle fronten die komen kijken bij het runnen van de Glamping, Restaurant en hotel op Tiengemeten.

Eigenschappen

  • -Goede communicatieve en vooral gezellige eigenschappen;
  • Super gastvrij;
  • Aanpakkers zonder 9 tot… nou ja, jullie snappen m…;
  • Kampioen kampvuur maken;
  • Fit en actief.

Wat mag je van ons verwachten?

  • Een goed salaris;
  • Meest fantastische werkomgeving op een eiland;
  • Flexibiliteit;
  • Kansen om door te groeien binnen het bedrijf
  • Vaste uren of oproepbasis.

Over TinyParks

Met TinyParks willen we een unieke kampeerervaring creëren. Dit doen we door bijzondere accommodaties, locaties, sfeer en mensen aan elkaar te verbinden. Waar andere parken steeds groter gaan willen wij terug naar het kleinschalige en persoonlijke.
Kom jij ons team versterken? Zet jij met ons de Cast Away zo neer dat iedereen het kent en weet? Mail Quiro via [email protected] met je cv en beschikbaarheid dan neem ik gelijk contact met je op.

Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.
Deel dit artikel
De redactie van Hoeksch Nieuws verzorgt dagelijks het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard.
error: Deze inhoud is beveiligd tegen kopiëren