Bij Sara op de thee

Redactie Hoeksch Nieuws
1 min lezen
Bij Sara op de thee - Foto Museum HW

De tuin bij ’t Hof van Assendelft ligt er mooi bij. Daar wil Museum Hoeksche Waard meer mensen van laten genieten. Dat kan op donderdag 9 juli a.s. Bezoekers komen bij Sara op de thee.

Tijdens een rondleiding door ’t Hof wordt verteld wie Sara was en wat haar verbinding met dit buitenhuis was. Er wordt thee geschonken met allerlei lekkere hapjes. Bij mooi weer gebeurt dat buiten. En dan volgt een rondleiding door de tuin die door de bekende tuinarchitecte Mien Ruys ontworpen is. De gids vertelt over de aanleg, over de planten en het onderhoud in deze tuin.

Om 14.00 uur start de rondleiding. Het programma duurt tot ongeveer 16.00 uur. Om hieraan deel te nemen betaalt u € 12,50. Met museumkaart, Rotterdampas of als vriend kost dit arrangement € 7,50.

Graag van te voren aanmelden via www.museumhw.nl


Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.





Deel dit artikel
De redactie van Hoeksch Nieuws verzorgt dagelijks het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard.
error: Content van Hoeksch Nieuws mag niet zonder toestemming worden overgenomen