MP Motorsport opent zondag deuren in Westmaas tijdens Fan Day

Redactie Hoeksch Nieuws
3 min lezen

WESTMAAS – Autosportliefhebbers kunnen zondag 16 augustus een bijzonder kijkje achter de schermen krijgen bij MP Motorsport in Westmaas. De internationaal actieve Nederlandse renstal opent van 10.00 tot 16.00 uur de deuren van de werkplaats aan de Stougjesdijk tijdens de MP Motorsport Fan Day.

Tijdens de zomerstop staan de verschillende raceklassen tijdelijk stil. Dat biedt MP Motorsport de mogelijkheid om het publiek kennis te laten maken met het wagenpark en te laten zien wat er allemaal komt kijken bij het runnen van een raceteam op internationaal niveau.

F2- en F3-auto’s van dichtbij

In de werkplaats zijn onder meer raceauto’s uit de Formule 2, Formule 3 en Eurocup-3 te bekijken. Ook staan er verschillende showcars en kunnen bezoekers een kijkje nemen in een van de racetrucks waarmee MP Motorsport gedurende het seizoen door Europa reist.

MP Motorsport is actief in verschillende internationale raceklassen en richt zich sterk op de ontwikkeling van jong talent. Coureurs kunnen binnen de organisatie doorgroeien vanuit de kartsport richting de hoogste niveaus van de autosport.

Ook grote namen hebben een verleden bij de renstal uit Westmaas. Zo maakte Max Verstappen in 2013 bij MP Motorsport zijn testdebuut in een formuleauto.

Coureurs ontmoeten en zelf racen

Tijdens de Fan Day zijn er volop activiteiten voor jong en oud. Bezoekers kunnen onder meer plaatsnemen in racesimulatoren en deelnemen aan interactieve activiteiten.

Ook zijn verschillende coureurs aanwezig. Zo kunnen bezoekers onder anderen Richard Verschoor ontmoeten, evenals Nederlandse talenten René Lammers en Kasper Schormans.

Ieder uur wordt bovendien de motor van een tweezitter gestart. Daarmee kunnen bezoekers van dichtbij ervaren hoeveel geluid en spektakel een echte raceauto produceert.

Talent uit Oud-Beijerland

Ook de kartsport krijgt aandacht. MP Motorsport beschikt sinds 2023 over een eigen kartteam. Een van de talenten die zondag aanwezig is, is Luuk Taal uit Oud-Beijerland. Hij is actief op hoog internationaal niveau in de kartsport en vertelt tijdens de Fan Day over zijn ervaringen en zijn weg richting de autosport.

Tickets

De MP Motorsport Fan Day vindt plaats op zondag 16 augustus van 10.00 tot 16.00 uur bij MP Motorsport, Stougjesdijk 20 in Westmaas.

Een ticket kost € 7,50.

Tickets zijn verkrijgbaar via de webshop van MP Motorsport.

 


Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.





Deel dit artikel
De redactie van Hoeksch Nieuws verzorgt dagelijks het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard.
error: Content van Hoeksch Nieuws mag niet zonder toestemming worden overgenomen