Shantykoor De Hoeksche Waard brengt muziek en gezelligheid naar verzorgingshuizen

Redactie Hoeksch Nieuws
1 min lezen

ROTTERDAM – Muziek, gezelligheid en herkenbare liedjes voor ouderen: Shantykoor De Hoeksche Waard zorgt met zijn optredens voor vrolijke middagen in verzorgingshuizen. Donderdag 6 augustus was het koor onder leiding van Paula van Wanrooy te gast bij Leliezorg Slingedael in Rotterdam.

Ruim twee uur lang verzorgde het koor een optreden tijdens de speciale ‘IJsmiddag’. Naast de muziek werden de bewoners en andere aanwezigen getrakteerd op ijsjes in allerlei soorten en maten.

Ook de vrijwilligers deden enthousiast mee. Tijdens het lied Daarbij de Waterkant zongen zij het refrein niet mee, maar lieten ze zich horen op kleine fluitjes. Dat zorgde voor een vrolijke sfeer in het atrium van Leliezorg Slingedael.

Met dit soort optredens brengt Shantykoor De Hoeksche Waard muziek en een gezellige middag naar bewoners van verzorgingshuizen.


Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.





Deel dit artikel
De redactie van Hoeksch Nieuws verzorgt dagelijks het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard.
error: Content van Hoeksch Nieuws mag niet zonder toestemming worden overgenomen