SHO overtuigt met ruime zege op BVCB tijdens Zilveren Hoorn toernooi

Redactie Hoeksch Nieuws
3 min lezen
Foto: Adrie Troeleman
Vorige week verloor SHO in de eerste wedstrijd van de voorbereiding met 2-0 van SV Poortugaal en dat was de eerste keer sinds de verhuizing naar de Kikkershoek (1999) dat het de wit/zwarten niet lukte om te scoren in de openingswedstrijd van het seizoen. Dus was vooraf de vraag: gaat het dit keer wel lukken om de vijandelijke doelman te passeren?

Het antwoord kwam al na twintig minuten, aanvoerder Joost van Eck dook schuin voor het doel op en gaf de Bergschenhoekse doelman het nakijken: 1-0. Even eerder had SHO sluitpost Robin Boot met een fraaie en klemvaste ‘zweef’ een mogelijkheid voor BVCB onschadelijk gemaakt.
Zoals mocht worden verwacht ging het aardig gelijk op en beide ploegen kregen behoorlijke mogelijkheden wat zo’n vijf minuten voor de rust, na een droge knal vanaf de rand zestien waarop Boot kansloos was, de gelijkmaker opleverde: 1-1.
De tweede helft begon SHO met drie wissels en na even ‘zoeken’ kregen de wederom in het oranje gehulde Beijerlanders weer grip. Na een klein kwartier bracht Nathan Bernadina, na een assist van Erlon Zimmerman, SHO weer aan de leiding: 2-1.
Nadat het BVCB niet lukte om na een paar riante mogelijkheden weer aansluiting te krijgen kon Joost van Eck na goed doorjagen zijn tweede, bijna identieke, doelpunt van de middag maken: 3-1 en het duel zo goed al beslist.
Wat Joost kan, kan ik ook dacht Nathan waarschijnlijk en met ook zijn tweede doelpunt zorgde hij in de slotminuut voor de 4-1 eindstand.
De aanwezige Beijerlandse supporters hebben kunnen genieten van een gedreven spelend SHO dat het desastreuze vorige seizoen al goeddeels lijkt te zijn vergeten.
Beginopstelling SHO:
Robin Boot; Jeroen Eikelenboom, Rowdy Rijsdijk, Bjorn van de Post, Ikai Muhamad (Wippolder); Mark Jacobs (NSVV), Moises Navarro, Joost van Eck; Hassan Alsafory, Nathan Bernadina (NSVV), Gerwin Lake (Rijnmond Hoogvliet Sport)
Wissels:
46’ Ferdinand Römelingh voor Ikai Muhamad
46’ Everlon Zimmerman (Oranje Wit) voor Gerwin Lake
46’ Bart van Eck voor Rowdy Rijsdijk
50’ Thomas de Looff voor Hassan Alsafory
62’ Levi Stroebel voor Robin Boot
62’ Tygo Schouten voor Mark Jacobs
62’ Dejan de Feiter voor Bjorn van de Post
De andere wedstrijd in het Zilveren Hoorn toernooi, Nieuwenhoorn – Spartaan’20 eindigde in 3-0. Zaterdag 15 augustus worden gespeeld: Nieuwenhoorn – SHO en BVCB – Spartaan’20.
Beide wedstrijden beginnen om 12.00 uur.
Dinsdag 11 augustus 20.00 uur speelt SHO de volgende oefenwedstrijd tegen buurman OSV Oud-Beijerland.

Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.





Deel dit artikel
De redactie van Hoeksch Nieuws verzorgt dagelijks het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard.
error: Content van Hoeksch Nieuws mag niet zonder toestemming worden overgenomen