Inleveren kerstbomen in Binnenmaas

0
1121

Binnenmaas – Op donderdag 4 januari kunt u uw kerstboom inleveren op diverse inzamelplaatsen. Tussen 13.00 uur en 15.45 uur kunt u de boom inleveren op onderstaande locaties:

  • Puttershoek – Oranjeplein/Maximaplein
  • Maasdam – Kerkplein/Raadhuisstraat
  • Heinenoord – Brandvijver/Oranjestraat
  • Mijnsheerenland – E. van Loonstraat/L. van Praetstraat
  • Westmaas – Kerkplein/Breestraat
  • ’s-Gravendeel – H. Hamerstraat/Weegje

Per ingeleverde kerstboom krijgt u € 0,50. Wij vragen u vriendelijk de kerstboom zonder houten kruis of plastic pot in te leveren.

Grote partijen kerstbomen

Jaarlijks zijn er kinderen en volwassenen die grote partijen kerstbomen verzamelen. Houdt u er rekening mee dat ook deze partijen door uzelf naar een van de bovenstaande locaties gebracht moeten worden. Alleen wanneer het gaat om een partij van minimaal 50 kerstbomen kunt u contact opnemen met de Buitendienst via telefoonnummer 14 078. U kunt dan met hen een afspraak maken om de bomen op te laten halen. Voorwaarde is wel dat de locatie vrij toegankelijk is voor onze vrachtwagen. Deze verzoeken kunt u doorgeven tot 5 januari 2018.


Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.