Voeding en leefstijl bij diabetes, Informatieavond in Puttershoek

Redactie Hoeksch Nieuws
2 Min Read
Foto Zorgwaard

Puttershoek – Diabetes is een van de meest voorkomende chronische ziekten in Nederland. Ruim 1,2 miljoen mensen in Nederland hebben diabetes. Welke vorm van diabetes je ook hebt, je hebt meer risico om andere gezondheidsproblemen te krijgen. De Bibliotheek Hoeksche Waard organiseert in samenwerking Diabetesvereniging Nederland (DVN), Coöperatieve Zorggroep Hoeksewaard en Welzijn Hoeksche Waard op maandag 23 juni van 19.00 uur tot 21.00 uur in Puttershoek een bijeenkomst over het belang van goede voeding bij diabetes.

Als je diabetes hebt, komt er veel op je af. Voeding speelt daarbij een centrale rol. Een gezonde leefstijl en koolhydraatarme voeding kunnen helpen om je bloedsuikerwaarden stabiel te houden. Diabetesvereniging Nederland vertelt deze avond over het belang van leefstijl en koolhydraatarme voeding. Op de avond zijn ook lokale zorgverleners aanwezig, zoals een praktijkondersteuner en een diëtist. Zo kunnen bezoekers met hun vragen direct contact maken met een deskundig zorgverlener. De bijeenkomst op maandag 23 juni is bedoeld voor lotgenoten, naasten en andere geïnteresseerden.

Onder het kopje degoedenieuwetijd.nl organiseert de Bibliotheek Hoeksche Waard in samenwerking met diverse partners een serie bijeenkomsten op het gebied van gezondheid, preventie en zorg.

Bibliotheek Puttershoek | Zomerplein 15 | maandagavond 23 juni 2025 van 19.00 tot 21.00 uur | vooraf aanmelden noodzakelijk via [email protected], via de website www.debhw.nl/agenda of mondeling bij de balie in de Bibliotheek | toegang gratis.


Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.




Deel dit artikel
De redactie van Hoeksch Nieuws verzorgt dagelijks het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard.
error: Deze inhoud is beveiligd tegen kopiëren