Verhalenkaravaan trapt succesvol af met tuinvertelling

Redactie Hoeksch Nieuws
1 Min Read
Foto: Thecla Bovenberg

Hoeksche Waard – De Verhalenkaravaan heeft zondagavond de eerste tuinvertelling gehouden en dat bleek een groot succes. Ondanks donkere wolken boven het terrein genoten ruim twintig bezoekers van de afwisselende verhalen die vier leden van de karavaan vertelden. De gezellige sfeer en het droge weer maakten de avond compleet.

De komende maanden trekt de Verhalenkaravaan verder door de Hoeksche Waard met nieuwe verhalen. Op 17 augustusis er een middag- of avondvertelling in Strijen, op 30 augustus in Puttershoek en op 21 september in ’s Gravendeel.

Meer informatie en aankondigingen zijn binnenkort  te vinden op Hoeksch Nieuws. Zin om te luisteren naar prachtige verhalen? Noteer de data alvast in je agenda!


Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.




Deel dit artikel
De redactie van Hoeksch Nieuws verzorgt dagelijks het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard.
error: Deze inhoud is beveiligd tegen kopiëren