’s-GRAVENDEEL – Op dinsdagmiddag 12 augustus zijn twee personen gewond geraakt bij een ernstig verkeersongeval op de Maasdamseweg (N217) in ’s-Gravendeel. Twee auto’s kwamen rond 14.45 uur vermoedelijk frontaal met elkaar in botsing.
De slachtoffers, een man en een vrouw, liepen beiden botbreuken op. Eén van hen heeft een gebroken arm, de ander een beenbreuk. Beide bestuurders zijn met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Een traumahelikopter landde in een weiland naast de weg, maar een spoedtransport via de lucht bleek uiteindelijk niet nodig.
Door de klap ontstond een ravage op de weg. Eén voertuig kwam midden op de rijbaan tot stilstand, terwijl de andere auto in de berm belandde. Over de exacte oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
Weg afgesloten
De N217 is in beide richtingen afgesloten voor verkeer. Bussen van vervoerder Connexxion die normaal gebruikmaken van deze route, rijden voorlopig via een alternatieve weg.
Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.


