Zaterdag 13 september speelde SSS de laatste bekerwedstrijd thuis tegen SC Botlek. Trainer Paul Bestebreur had een flink aantal afwezigen vandaag en moest dus flink puzzelen.
Iets later lijkt de Botlek keeper een slap schot van Jasper van de Velde makkelijk te kunnen oprapen maar de bal is toch wat glad en gaat door zijn benen het doel in: 1-0. Op slag van rust is het Botlek dat een vrije trap krijgt net buiten het strafschopgebied en deze keer is het keeper Mick van Vliet die de bal niet onder controle krijgt: 1-1, dit is tevens de ruststand.
Komende week moet SSS zich gaan opmaken voor de competitie. SSS begint met een uitwedstrijd tegen Vrederust in Halsteren.
Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.
Deze banners maaken deel uit van de verkiezingscampagne van Hoeksch Nieuws. Alle deelnemende partijen krijgen gelijke zichtbaarheid.





























