In Klaaswaal kregen de toeschouwers deze zaterdagmiddag waar voor hun geld. De wedstrijd tussen SSS en Den Bommel had werkelijk alles: strijd, doelpunten, een rode kaart, een strafschop én een bloedstollende slotfase. Uiteindelijk stond er na 98 enerverende minuten een 3-3 eindstand op het scorebord.
De openingsfase verliep aftastend. Beide ploegen hielden de linies compact en loerden op een fout van de ander. De eerste grote kans was voor de bezoekers: in de 6e minuut moest SSS-doelman Mick van Vliet al vol aan de bak. Met een katachtige redding tikte hij een inzet uit zijn linkerbenedenhoek.
SSS liet zich daarna niet onbetuigd en kwam via snelle uitbraken een aantal keer dreigend door, maar tot echte kansen leidde dat aanvankelijk niet. In de 34e minuut brak de ban: Milo Blom dribbelde knap langs twee verdedigers op de rand van de zestien en legde de bal af op Dennis den Haan, die met een bekeken schot de 1-0 binnenschoot.
Lang kon SSS echter niet genieten van de voorsprong. Acht minuten later kreeg Den Bommel een strafschop na een overtreding van Stan de Bruin, die bovendien rood kreeg voor het neerhalen van een doorgebroken speler. De penalty werd feilloos benut: 1-1. Twee minuten daarna sloeg Den Bommel opnieuw toe via Johnno Bakker, die met een fraaie actie en dito afwerking de 1-2 op het bord zette.
Kort na rust leek de wedstrijd beslist toen diezelfde Bakker in de 52e minuut opnieuw scoorde en Den Bommel op een comfortabele 1-3 voorsprong zette. Toch gaf SSS zich niet gewonnen. De ploeg van Klaaswaal gooide er nog een schep bovenop en ging vol op jacht naar de aansluitingstreffer. Die kwam er een half uur voor tijd: opnieuw Dennis den Haan, ditmaal na een schitterende steekpass van Ryan Richard: 2-3.
Den Bommel kreeg vervolgens nog een enorme kans om het duel definitief te beslissen, maar doelman Van Vliet redde uitstekend in een één-op-één situatie. Aangedreven door het thuispubliek zette SSS alles op alles. De spanning steeg tot het kookpunt in de slotminuten, en diep in de blessuretijd gebeurde het onwaarschijnlijke.
In de 98e minuut mocht SSS nog één keer aanleggen voor een corner. Keeper Mick van Vliet kwam mee naar voren, de corner van Feni Bileti werd door Van Vliet richting doel gekopt en via de lat en de keeper belandde de bal op de lijn. Tim van Zetten was er als de kippen bij om de bal definitief binnen te koppen: 3-3!
Of de bal van Van Vliet al over de lijn was of dat Van Zetten het laatste zetje gaf, zal onderwerp van discussie blijven. De hoofdrolspelers zelf waren het er in elk geval snel over eens: een assist van de keeper, en de goal voor Van Zetten.
Zo sleept SSS in extremis een zwaar bevochten punt uit het vuur, een beloning voor het nooit opgeven. De ploeg liet opnieuw zien over veerkracht en strijdlust te beschikken.
Volgende week speelt SSS opnieuw thuis, ditmaal tegen Klundert. Na deze enerverende middag in Klaaswaal zal het publiek ongetwijfeld opnieuw reikhalzend uitkijken naar wat hun strijdende elftal dan laat zien.
Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.



























