’s-Gravendeel – Leerlingen van groep 8 van basisschool De Bouwsteen beleefden vrijdag een bijzondere muzikale ochtend in De Doelen in Rotterdam. Ze namen daar deel aan Mission Symphonic, een educatief project van het Rotterdams Philharmonisch Orkest waarin kinderen kennismaken met de wereld van de klassieke muziek.
In aanloop naar het concert oefenden de leerlingen drie muziekstukken om samen met het orkest te zingen: de Negende symfonie van Dvořák, de Noorse Dans nr. 3 van Grieg en de Imperial March uit Star Wars van John Williams. Voor velen was het de eerste keer in een concertzaal — en een ervaring om nooit te vergeten.
Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.



























