Vocaal Ensemble Serenade zingt in de serie van Musica Laurentius in de Laurentiuskerk in Mijnsheerenland,

Redactie Hoeksch Nieuws
1 Min Read
Foto PR

Serenade brengt het programma Salga la Luna, met muziek uit het Spanje van de 15e en 16e eeuw, waar vurige liefdes, mystieke teksten en sprankelende ritmes samenkomen in een programma vol renaissanceschatten.

Muziek van o.a. Juan del Encina, Mateo Flecha, Francisco Guerrero, Juan Vásquez en anonieme pareltjes uit het Cancionero de Upsala.

Luitist David van Ooijen, die ditmaal de vihuela bespeelt, zal enkele solowerken ten gehore brengen en het ensemble begeleiden.
Een vihuela is een klein instrument met de vorm van een gitaar. Het heeft zes paar snaren en is gestemd als een luit. De vihuela nam in 16de eeuws Spanje de plaats in die de luit in de rest van Europa had.

De titelcompositie Salga la Luna is een poëtische ode aan het maanlicht en de liefde.

Wilt u dit bijzondere muzikale maanfeest met ons meemaken:
Zaterdag 15 november, Laurentiuskerk Mijnsheerenland, 20.00 uur.


Toegang €12,50, kaarten aan de kerk of reserveer uw toegangsbewijs door een e-mail te sturen naar: [email protected]


Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.





Deel dit artikel
De redactie van Hoeksch Nieuws verzorgt dagelijks het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard.

Je kan de inhoud van deze pagina niet kopiëren