Auto belandt in sloot langs de N217 bij Oud-Beijerland

Redactie Hoeksch Nieuws
1 Min Read

Op zondagmiddag 7 december is rond 15.00 uur een personenauto van de rijbaan geraakt en in een sloot terechtgekomen langs de N217 ter hoogte van Oud-Beijerland. Hulpdiensten werden direct gealarmeerd en waren snel ter plaatse.

De bestuurder kon zelfstandig uit het voertuig komen en bleef – gelukkig – ongedeerd. Hoe de auto precies in de sloot terechtkwam, is nog niet duidelijk. De politie heeft het incident geregistreerd en doet onderzoek naar de toedracht.

Een bergingsbedrijf is ingeschakeld om het voertuig uit het water te halen. Nadat de auto weer op de weg stond, bleek deze nog op eigen kracht naar een veilige locatie te kunnen rijden.

Foto’s 112 Fotografie Hoeksche Waard

 


Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.





Deel dit artikel
De redactie van Hoeksch Nieuws verzorgt dagelijks het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard.