Geen bussen in ochtendspits Hoeksche Waard op woensdag sneeuw en gladheid, code oranje

Redactie Hoeksch Nieuws
1 Min Read

HOEKSCHE WAARD – Vervoerder Transdev laat woensdagochtend tijdens de ochtendspits geen bussen rijden in de Hoeksche Waard. Aanleiding is de verwachte sneeuwval en gladheid. Het KNMI heeft vanaf 06.00 uur code oranje afgegeven.

Eerder kwam het busvervoer in de regio al meerdere keren stil te liggen vanwege winterse omstandigheden. Volgens Transdev is het in de ochtendspits te gevaarlijk om met bussen de weg op te gaan.

Het besluit geldt voor alle buslijnen in de Hoeksche Waard. Reizigers wordt geadviseerd om de actuele reisinformatie goed in de gaten te houden en, waar mogelijk, alternatieven te overwegen.

Updates busvervoer

Voor de meest actuele informatie en updates over het busvervoer verwijst Transdev reizigers naar de speciale winterweerpagina:

👉 https://www.transdev.nl/nl/nieuws/winterweer

‘Werk thuis’

Ook Rijkswaterstaat roept op om woensdag thuis te werken als dat mogelijk is. In de ochtend wordt een zeer drukke spits verwacht door de zware sneeuwval. Volgens het KNMI begint de sneeuwzone in het westen en breidt deze zich uit richting het oosten. Rond het middaguur, omstreeks 12.00 uur, wordt het naar verwachting weer droger.

Reizigers wordt geadviseerd extra voorzichtig te zijn en alleen de weg op te gaan als dat echt noodzakelijk is.


Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.





Deel dit artikel
De redactie van Hoeksch Nieuws verzorgt dagelijks het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard.