Korbatjo 1 speelde op 17 januari een belangrijke thuiswedstrijd tegen Nexus 1, tegen wie het de eerste wedstrijd van de zaalcompetitie had verloren. Met de ranglijst die dicht bij elkaar ligt, stond er veel op het spel. Goed nieuws vooraf was de terugkeer van Carlo van Veen, die na lang blessureleed direct weer in de basis begon en 45 minuten speelde. Daarnaast startte Milan Groeneweg, normaal spelend in Korbatjo 2, eveneens in de basis.
Korbatjo liet vanaf het eerste fluitsignaal zien hoe belangrijk deze wedstrijd was. De ploeg schoot uit de startblokken en zette Nexus direct onder grote druk. Anne van Nes opende de score, waarna Alex de Reus, Carlo van Veen en Abe Lorenz het verschil snel vergrootten. Door het scherpe aanvalsspel en de sterke verdediging liep Korbatjo al snel uit naar een overtuigende 7-0 voorsprong. Nexus had moeite om onder de druk uit te spelen en kwam nauwelijks tot kansen. Korbatjo bleef doorgaan en ging met een comfortabele 13-6 voorsprong de rust in.
In de rust werd afgesproken om het verdedigend niveau vast te houden en Nexus onder de tien doelpunten te houden. Dat plan werd na rust uitstekend uitgevoerd. Korbatjo bleef hard werken, gaf weinig ruimte weg en hield de controle over de wedstrijd. Na 45 minuten maakte Luuk de Ruiter zijn eerste minuten, waarna hij met twee treffers op rij gelijk zijn steentje bijdroeg. De wedstrijd kwam geen moment meer in gevaar en in de slotfase liep Korbatjo verder uit. Nexus kwam uiteindelijk niet verder dan tien doelpunten, terwijl Korbatjo de score opvoerde naar 22 doelpunten.
Met een eindstand van 22-10 boekte Korbatjo een overtuigende en volledig terechte overwinning. Een sterke teamprestatie, waarin zowel aanvallend als verdedigend veel discipline werd getoond. Deze overwinning geeft het team veel vertrouwen richting volgende week. En bovenal een revanche op de nederlaag van vorige week.
Volgende week speelt Korbatjo 1 een uitwedstrijd tegen GoodLuck, aanvang 17:05 uur.
Doelpuntenmakers Korbatjo:
Abe Lorenz (6), Alex de Reus (5), Anne van Nes (3), Arankavan Veen, Luuk de Ruiter en Carlo van Veen (2), MarentheSchaap en Milan Groeneweg (1).
Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.



























