HOEKSCHE WAARD – Een ruime meerderheid van de deelnemers aan de poll van Hoeksch Nieuws is ontevreden over het busvervoer in de Hoeksche Waard, een maand na de start van vervoerder Transdev. Uit de resultaten blijkt dat veel reizigers geen verbetering ervaren, of zelfs vinden dat de situatie is verslechterd.
Aan de poll, die via de website van Hoeksch Nieuws werd gehouden, deden 985 mensen mee. Van hen geeft 44,16 procent aan dat het busvervoer juist slechter is geworden. Daarnaast ziet 42,94 procent geen enkele verbetering. Samen vormt dit een duidelijke meerderheid van ruim 87 procent die geen positieve verandering merkt sinds de nieuwe dienstregeling.
Slechts een kleine groep respondenten is positief. 4,06 procent zegt dat het busvervoer duidelijk is verbeterd, terwijl 3,35 procent een lichte verbetering ervaart. Tot slot geeft 5,48 procent aan (bijna) geen gebruik te maken van de bus.
De uitslag onderstreept de aanhoudende zorgen onder reizigers in de Hoeksche Waard over betrouwbaarheid, overstappen en bereikbaarheid. Eerder kwamen al veel klachten binnen over rituitval, lange reistijden en de nieuwe overstapstructuur bij busstation Heinenoord.
Hoeksch Nieuws blijft de ontwikkelingen volgen en blijft inwoners oproepen hun ervaringen te delen. De poll maakt deel uit van een breder debat over de gevolgen van de nieuwe concessie en de vraag of de beloofde verbeteringen daadwerkelijk merkbaar worden voor reizigers.
👉 De volledige poll en reacties zijn te vinden via:
Poll: Hoe gaat het busvervoer nu? Eén maand na start Transdev
Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.



























