REGIO – Weggebruikers moeten komend weekend rekening houden met afsluitingen op de A15 bij knooppunt Vaanplein. De werkzaamheden beginnen vrijdagavond 11 september en duren tot maandagochtend 14 september.
Van vrijdag 11 september 21.00 uur tot zondag 13 september 01.00 uur is de hoofdrijbaan van de A15 richting Ridderkerk en Gorinchem afgesloten ter hoogte van knooppunt Vaanplein. Voor verkeer vanuit de Botlektunnel geldt de afsluiting vanaf knooppunt Benelux.
Doorgaand verkeer wordt omgeleid via de Ring Rotterdam, over de A4, A20 en A16. Voor lokaal verkeer worden plaatselijke omleidingsroutes ingesteld.
Verbindingsweg vanaf A29 dicht
Aansluitend gaat van zondag 13 september 01.00 uur tot maandag 14 september 05.00 uur de parallelbaan van de A15 richting Ridderkerk en Gorinchem dicht bij knooppunt Vaanplein. Ook de verbindingsweg vanaf de A29 en afrit Rotterdam-IJsselmonde (20) zijn dan afgesloten.
Verkeer vanuit het zuiden wordt omgeleid via de A4, A59, A17 en A16, of via de A17 en A16. De omleidingen worden met gele borden aangegeven.
Rijkswaterstaat adviseert reizigers hun reis vooraf goed te plannen, rekening te houden met extra reistijd en waar mogelijk buiten de drukke perioden te reizen. De werkzaamheden maken deel uit van het groot onderhoud aan het asfalt tussen de Maasvlakte en knooppunt Vaanplein. Meer informatie bij Rijkswaterstaat.
Bron: Rijkswaterstaat
Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.





























