Excursie met nostalgische bus op Molendag Hoeksche Waard

0
362

Poster_Molendaghw_2015HOEKSCHE WAARD – Op de Molendag Hoeksche Waard van 17 oktober a.s. organiseert de Stichting Stads- en Streekbus uit ’s-Gravendeel een excursie langs 8 Hoeksche Waardse molens en de Stoomgenerator met een nostalgische lijnbus!

De excursie, die opstappunten heeft op Dordrecht CS (09:30) en Heinenoord busstation (10:00), biedt een leuk dagje uit langs een groot aantal deelnemers van de molendag. Voor grote groepen stelt de stichting een aparte bus beschikbaar. Wilt u zich inschrijven of meer informatie over deze unieke excursie ontvangen?

Stuur dan een e-mail naar [email protected]. De excursie kost € 15,- per persoon.

Let op: u kunt inschrijven tot zaterdag 10 oktober 2015!

Bus_Excursie

Opstappunt 1Dordrecht Centraal station09:30u
Opstappunt 2Heinenoord busstation10:00u
Molen 1Molencomplex, Goidschalxoord10:15u10:45u
Molen 2Molen Simonia, Piershil11:15u11:45u
Molen 3Stoomgenerator, Goudswaard12:00u12:30u
Molen 4Molen Landzigt, Zuid-Beijerland12:45u13:15u
Molen 5Molen Windlust, Westmaas13:45u14:15u
Molen 6Oostmolen, Mijnsheerenland14:30u15:00u
Molen 7Molen Het Vliegend Hert, ‘s-deel15:15u15:45u
Molen 8Molen De Lelie, Puttershoek16:00u16:30u
Afstappunt 1Heinenoord Busstation17:15u
Afstappunt 2Dordrecht Centraal Station17:45u

Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.