‘s-GRAVENDEEL – Op vrijdag 11 juli 2025 organiseert de ouderraad van cbs De Bouwsteen een feestelijke Fancy Fair op het schoolplein aan de Vlasakker 3. Van 12.30 tot 17.00 uur is iedereen welkom om samen een gezellige en actieve middag te beleven én tegelijk bij te dragen aan een goed doel: het vernieuwen van het schoolplein.
De opbrengst van de Fancy Fair gaat naar nieuwe speelbelijning en buitenspeelkisten. Het evenement is bedoeld voor leerlingen, ouders, opa’s en oma’s, vriendjes, vriendinnetjes en buurtbewoners.
Er is van alles te doen. Op het horecaplein kunnen bezoekers genieten van lekkernijen zoals hamburgers, knakworsten, poffertjes, suikerspinnen en ijsjes. Live muziek van een zangeres zorgt voor een feestelijke sfeer.
Op het verenigingenplein zijn er sportieve demonstraties van onder andere korfbal-, voetbal- en basketbalverenigingen. Ook is er aandacht voor muziek en gehandicaptensport. Voor de kleintjes zijn er ponyritjes en bij de kraampjes zijn handgemaakte spullen te koop, gemaakt door leerlingen en lokale ondernemers. Bovendien maakt iedereen kans op mooie prijzen bij de loterij.
De Fancy Fair is een mooie gelegenheid om samen te komen en het schoolplein van De Bouwsteen een flinke opknapbeurt te geven. Iedereen is van harte welkom!
Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.


