Filmavond en Regenboogdienst ter ere van Coming Out Day in De Open Hof kerk

Redactie Hoeksch Nieuws
2 Min Read

 Zaterdag 11 oktober is het weer Coming Out Day, DE dag dat er aandacht wordt gevraagd en besteed aan de acceptatie van de LHBTI+ gemeenschap. De Protestantse kerk De Open Hof in Oud-Beijerland organiseert op de dag voor Coming Out Day een filmavond rondom dit thema. 

Vrijdag 10 oktober 19.30 uur Filmavond “Gods own country” 

De jonge Johnny Saxby runt de boerderij van zijn zieke vader in Yorkshire, Engeland. De communicatie tussen vader en zoon weerspiegelt hun negatieve leef- en werkomstandigheden. De uitingen van de vader beperken zich meestal tot bondige kritiek op zijn zoon. Johnny’s grootmoeder neemt een stoïcijnse houding aan. Een gefrustreerde Johnny doorloopt zijn slopende dagelijkse routine. In een poging te ontsnappen aan de harde dagelijkse sleur, heeft hij af en toe oppervlakkige seksuele relaties en drinkt hij in de pubs. In het voorjaar wordt een Roemeense boerenknecht gerekruteerd voor het seizoen. Hij is even oud als Johnny, die hem aanvankelijk met argwaan bekijkt. De aanvankelijke spanning tussen de twee mannen neemt echter snel af en de twee ontwikkelen een intense relatie die Johnny diep raakt. 

Zondag 12 oktober 10.00 uur Regenboogdienst met ds. Carla Schoonenberg 

Het thema van de dienst is “Mag ik dan bij jou”. 


Elke avond op de hoogte van het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard? Schrijf je dan hier in voor onze gratis nieuwsbrief.





Deel dit artikel
De redactie van Hoeksch Nieuws verzorgt dagelijks het laatste nieuws uit de Hoeksche Waard.

Je kan de inhoud van deze pagina niet kopiëren